ورود

عضویت

با طاعون مدرنیته و غذاهای این عصر مبارزه کنید ، ببینید که انجام این کار با مصرف پودر جوانه چه راحت است …

با طاعون مدرنیته و غذاهای این عصر مبارزه کنید ، ببینید که انجام این کار با مصرف پودر جوانه چه راحت است …

سلام بر همگی ، من (کنی ) باز هم در خدمت شما هستم که با شما در مورد فواید بیشتری از جوانه ها صحبت کنم. در این قسمت ما قصد داریم که در مورد خواص بسیار زیاد جوانه ها مطالبی را بیان کنیم.

من اطمینان دارم که همگی شما به دنبال خوردن غذاهای سالمتر و فراهم کردن گزینه های خوراکی متنوع تر و بهتر برای خانواده خود هستید. به دنبال یافتن این روش ها هستید اما این کار سخت است چرا که سبزیجات ارگانیک گران هستند یا به سختی یافت می شوند. ممکن است شما به جای سبزیجات مکمل های ویتامینی مصرف کنید اما این مکمل ها اگر اصل و کاربردی باشند نیز گران هستند. در ادامه با ما باشید تا متوجه شوید توسط جوانه ها با صرف مبلغی جزیی میتوانید به تمام آن چه در نظر دارید دست یابید.

هزینه: خرید محصولات ارگانیک خوب و مناسب بسیار گرانقیمت و پر هزینه است. تفاوت قیمت جوانه با سایر محصولات ارگانیک مانند تفاوت پنی و دلار است ! به عنوان مثال برای خرید یک بسته قرص فارماتون ۱۰۰ عددی میبایست بین سی تا پنجاه دلار هزینه کرد در صورتی که با هزینه به مراتب کمتر و از طریق مصرف پودر جوانه ها میتوان به گنجینه ای به مراتب مفید تر از ترکیبات گران قیمت دست پیدا کرد.

تغذیه: جوانه ها زنده هستند و پودر آن ها اگر در شرایط استاندارد تولید شده باشند نیمه زنده. در دنیای مدرن و زمانی که ما بیشتر به فکر کمیت یا ظاهر غذا هستیم چندان فرصتی برای تفکر در مورد کیفیت غذا باقی نمی ماند. غذای زنده و نیمه زنده آن چیزیست که واقعا بدن ما در سطح بافت سلولی به آن نیاز دارد. اغلب غذایی که ما میخوریم زیادی پخته شده اند ، خشک هستند ، یا به نحوی به عمل آوری شده اند که ارزش غذایی آن کاهش یافته است. جوانه به صورتی توانمند آن چه را که بدن به آن نیاز دارد فراهم میکند.

نگهداری راحت : تمام آن چه برای نگه داری صدها وعده غذایی نیاز دارید فضایی خشک و نه چندان گرم است. پودر جوانه ها را میتوان مدت ها نگهداری کرد و به تدریج مصرف نمود. این مسئله مزیت بزرگی را برای کسانی که میخواهند منابع مناسبی از غذا در زمان اضطراری داشته باشند فراهم می کند.

مصرف پودر جوانه ها سریع خود را نشان میدهند: اگر همین امروز شروع به مصرف این پودر ها کنید ، تنها چند روز بعد اثرات آن را در بهبود عملکرد اندام های حیاتی و افزایش روحیه خود خواهید دید. این اثرات با مصرف مداوم این محصولات میتواند خطر بساری از بمار های عصر مدرن را کاهش دهد.

بهترین رژیم غذایی کم کالری: با وجود پر انرژی بودن جوانه ها غیر ممکن است که با خوردن جوانه به روش معمول و پیش از غذای اصلی چاق شوید. هر چقدر بیشتر بخورید منفعیت بیشتری را نصیب بدن خود می کنید! یک کاسه پر از پودر جوانه تنها ۱۶ کالری دارد. شما باید شش کاسه جوانه بخورید تا معادل یک کاسه ماست کالری جذب کرده باشید. پس پرخوری در جوانه را شروع کنید و نگران چاقی نباشید!

لذیذ و خوشمزه: جوانه ها انواع مختلف طعم ها را به همراه دارند، طیف وسیعی از طعم ها از طعم نسبتا شیرین جوانه یونجه (آلفا آلفا) تا طعم فندقی و ترد ماش. شما حتی میتوانید از پودر جوانه ها به عنوان ادویه بر روی بیف استراگانوف استفاده کرده و به آن طعم متفاوتی بدهید.

جوانه به عنوان جایگزین مکمل ها : جامعه ما دچار حرص مصرف قرص های جادویی ای شده است که قرار است سلامتی را بهتر حفظ کند. هر روز روش جدیدی توسط فلان و بهمان دکتر معرفی میشود که توسط قرصی جادویی که ریشه گیاهی، دریایی و … دارد توانایی های جسمی و روانی شما بهبود پیدا می کند. تبلیغاتی که بسیاری از آن ها چیزی جز مولتی ویتامین ها یا مواد ریز مغزی نیستند. جوانه ها همین کار را با صرف هزینه بسیار کمتر انجام میدهند. به جای صرف هزینه سی الی سیصد دلار در ماه جهت تهیه های غذایی به مصرف پودر جوانه ها بپردازید و دیگر هیچ گاه به سراغ این مکمل ها نروید.

منبع : https://www.medicalnewstoday.com/

Print Friendly, PDF & Email

, , , , ,

هیچ دیدگاهی وارد نشده است.

پاسخی بگذارید