میکس جوانه ویژه لاغری

میکس جوانه ویژه لاغری

خدمت بازدیدکنندگان گرامی به خصوص افرادی که از چاقی رنج میبردند این مژده را بدهم که هم اکنون میکس جوانه های ویژه لاغری در دسترس میباشد. در این رژیم لاغری که ترکیبات و نسبت ها با همکاری و مشورت sproutliving انتخاب و تنظیم شده است نسبتی از مخلوط پودر جوانه های سویا،پودرجوانه عدس،پودر جوانه جو و پودر جوانه ارزن موجود است. 

اما این میکس چگونه کار میکند ؟ در این ترکیب نهایت تلاش خود را بکار برده ایم که چندین هدف را همزمان دنبال کرده و به آن برسیم: 1- هزینه تمام شده به نحوی باشد که برای عموم مردم قابل دسترس باشد. بنابراین با نظر اسپروت لیوینگ پودر جوانه بروکلی حذف و به جای آن پودر جوانه ارزن جایگزین گردید. 2- در طریقه مصرف که بر روی پاکت ها درج گردیده است سعی بر آن است که weight loss rate به نحوی تنظیم شود که این اتفاق بدون ایجاد گرسنگی، کاهش انرژی و یا تغییر خاص در سایر وعده های غذایی انجام پذیرد. 3- با وجود ان که هدف اصلی در هنگام استفاده از این ترکیب کاهش وزن است اما سایر اهداف مانند تقویت سطح ایمنی، افزایش سطح انرژی و رسیدگی به پوست ومو هم مد نظر قرار گیرد.

اهدافی که در این میکس دنبال کرده ایم:

1-کاهش وزن : استفاده از این میکس به هشت طریق موجب کاهش وزن میگردد 2- خواص عمومی جوانه ها: مهمتر از چاق و یا لاغر شدن حفظ سلامت فرد و زندگی با کیفیت است. با مصرف این پکیج زندگی سالم و با کیفیت تری خواهید داشت.

میکس جوانه لاغری به هشت روش های زیر موجب کاهش وزن میگردد:

 1. افزایش سوخت و ساز: یکی از دلایل چاقی کم بودن سوخت و ساز بدن است. در بسیاری از افرادی که با مشکل چاقی دست به گریبان هستند سوخت وساز بدن به آرامی انجام میشود. در واقع بدن این افراد کمتر انرژی مصرف میکند. در نتیجه غذای مازاد مصرف شده به شکل چربی در بدن انبار میگردد. استفاده از ترکیب لاغری جوانه ساز موجب افزایش سوخت وساز بدن میگردد. در نتیجه بدن میزان بسیار بالاتری انرژی مصرف کرده و برای تامین نیاز خود به سراغ چربی های انبار شده خواهد آمد و ان هارا به تدریج مصرف خواهد کرد.
 2. فیبر و سبوس بالا: فیبر و سبوس بالا علاوه بر سایر خواص آن، تصمیم میکند که اشتهای کمتری پیدا کنید. همچنین فیبر محلول موجب افزایش فعالیت باکتریایی روده ها و افزایش تجزیه چربی ها و سایر مواد ناسالم و کاهش توده چربی شکمی و لاغری شکم و پهلو میگردند.
 3. کنترل گرسنگی: همان گونه که قبلا ذکر شد این محصول حاوی مقادیر بالایی فیبر مایع و سبوس است. در نتیجه به سرعت معده شما را پر کرده و در نتیجه احساس سیری خواهید کرد. و زمانی که احساس سیری داشته باشید غذا نخواهید خورد.
 4. کالری پایین: این محصول بسیار کم کالری است. در نتیجه با افزایش سوخت ساز، بدن شما مجبور است کالری مورد نیاز را از ذخیره چربی ها تامین کند.
 5. غنی در ویتامین و مواد معدنی: میکس جوانه لاغری ترکیبی غنی از تمامی مواد معدنی مورد نیاز بدن و همچنین ویتامین ها خصوصا ویتامین های گروه بی است. در نتیجه نگران نباشید. تمامی ریز مغذی ها مورد نیاز بدن شما تامین خواهد شد.
 6. پروتئین بالا: تحقیقات نشان داده است که رژیم غذایی پروتئین بالا موجب افزایش سرعت چربی سوزی میگردد. ترکیبات و نسبت مواد تشکبل دهنده میکس لاغری جوانه ساز به نحوی انتخاب شده اند که بالاترین میزان پروتئین را تامین نمایند. 
 7. کلسترول پایین: تمامی پودرهای جوانه موجب پایین آمدن سطح کلسترول خون میگردند. پایین آمدن سطح کلسترول موجب سلامت قلب و حفظ وزن در محدوده مجاز میگردد.
 8. سم زدایی از بدن: ترکیبات مختلف فیتواسترول و برخی ترکیبات نایاب دیگر این محصول موجب سم زدایی در بدن میگردد. کاهش سموم بدن موجب کاهش وزن خواهد شد.

علاوه بر موارد یاد شده استفاده از این محصول به مرور زمان موجب میشود که پر انرژی تر شوید و تصمیمات بهتری برای زندگی خود بگیرید. به عنوان مثال ورزش فعالیت فوق برنامه دیگری را شروع کنید 

, ,

3 دیدگاه برای میکس جوانه ویژه لاغری

 1. سحر اکتبر 2, 2018 at 12:14 ب.ظ #

  عجب چیزی بود !!! اصلا گرسنه نشدم. امیدوارم که لاغر هم بشم
  ————-
  جوانه ساز بله به تدریج لاغر تر خواهید شد

 2. ناشناس دسامبر 18, 2018 at 9:13 ق.ظ #

  سلام در دوران شیردهی میشه استفاده کرد
  ————–
  خیر. سعی کنید استفاده نکنید. در دوران شیر دهی سعی کنید به سراغ رژیم های لاغری یا چاقی نروید. اندکی صبر بفرمایید پس از پایان دوران شیردهی مطمئن تر و امن است

Trackbacks/Pingbacks

 1. پودر جوانه گندم چاق کننده است یا لاغر کننده؟ - جوانه ساز - سپتامبر 17, 2018

  […] میکس جوانه ویژه لاغری […]

پاسخی بگذارید